środa, 21 grudnia 2011

Świąteczne klimaty i prezentów pakowanie:)

Lubię Święta... Tę atmosferę, wyjątkowy klimat... Chociaż czasem za dużo jest zamieszania wokół dodatków, to te Święta są naprawdę piękne. Wszyscy dookoła, i ja też, świętujemy urodziny Kogoś bardzo wyjątkowego! Ten Ktoś jest dla mnie bardzo ważną osobą, która zmieniła całkowicie moje życie i nadała mu znaczenie, sens i cel.
W Świętach lubię też to, że chociaż ludzie cały czas gdzieś biegną, a przed Świętami to w ogóle jest jakieś szaleństwo, to przychodzi ten moment przy Wigilijnym stole, kiedy wszystko zdaje się wyhamowywać i nagle jesteśmy pośrodku spokoju, razem z rodziną i przyjaciółmi...
To jest ten moment, kiedy możemy spojrzeć sobie w oczy, życzyć wszystkiego, co najlepsze, wybaczyć to, co było nie tak, i obdarować prezentami...
Ważne jest, by nie zapomnieć przy tym o tym Kimś, kto zawsze patrzy na nas, życzy nam wszystkiego, co najlepsze, wybacza to, co było nie tak, i obdarowuje prezentami, najlepszymi, każdego dnia!


 


Życzę wszystkim w te Święta spokoju, pokoju, radości, miłości, spełniania marzeń... i niech Święta  trwają przez cały rok :)
Ewa

1 komentarz:

  1. Jak mi się podoba ten dzbanuszek ze skrzydełkami gdzie można taki dostać? :)

    OdpowiedzUsuń